Iceberg - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Według marki Iceberg kobieta w lecie będzie bardzo stonowana. Będzie kochać jedwabie i delikatne dzianiny, a oprócz ognistej czerwieni, zostanie przy zgaszonych barwach. Stonowane jednak w żadnym wypadku nie znaczy nudne.


Kolekcja na sezon wiosna-lato 2013 inspirowana jest dzikim zachodem, który w połączeniu ze wzorami i kolorystyką zaczerpniętą z lat 70-tych stanowi intrygującą całość. To połączenie glam-rock  z sukienkami do ziemi ukochanymi przez hipisów. Wśród propozycji marki pojawiły się długie, zwiewne sukienki zestawione z nieco cięższymi marynarkami. Z jednej strony – ultra dopasowane spodnie zestawione z bluzkami, swetrami czy koszulami z wstawionymi poduszkami w ramionach, a z drugiej – kolorowe jedwabie wprawiane w ruch przy każdym ruchu.

Co ciekawe, oprócz lekkich wiosenno-letnich zestawów można było też znaleźć kilka propozycji na nieco chłodniejszą pogodę w postaci długich, obcisłych spodni czy tworzących barwną mozaikę bluzek we wzorki. Iceberg postawił również na rockowe dodatki. Kolekcja obfituje w szerokie paski noszone luźno na biodrach, a także duże, charakterystyczne naszyjniki, które powodują, że nawet całkiem prosty zestaw przestaje być nudny.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności