Irina Shayk w kampanii Missoni wiosna-lato 2017

Wiosenno-letnia kampania domu mody Missoni dedykowana jest Angeli Missoni, dyrektor kreatywnej marki, która dwadzieścia lat temu objęła stery w domu mody Missoni. W połowie lat 90. zalozyciele marki Ottavio i Rosita Missoni przekazali pałeczkę swoim dzieciom – Vittorio zajął się marketingiem, Luca był odpowiedzialny za męskie kolekcje, a Angela zaczęła projektować linie dla kobiet.


"Byłam szczęśliwa, gdy dowiedziałam się, że to właśnie ja zajmę się firmą. Przez całe życie marzyłam o tym, by kiedyś zarządzać rodzinnym imperium. Moda to przecież całe moje życie" – powiedziała.

Z tej własnie okazji nowa kampania włoskiego domu mody powstała w jej rezydencji w miejscowości Puntaldia na Sardynii. Na tle dzieł sztuki współczesnej, wzorzystych gobelinów, kolorowej ceramiki i egzotycznej, włoskiej roślinności pozowała Irina Shayk oraz Tim Dibble. Modele przed obiektywem Harley Weir prezentują projekty wykonane z kolorowej dzianiny, z ktorych od lat słynie marka Missoni. Pomimo bogatej kolorystyki odcienie dobierane są w bardzo oryginalny sposób i z dużym wyczuciem. Stroje dopełniają dodatki: okulary korekcyjne i patchworkowe obuwie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności