Irina Shayk w kampanii Missoni wiosna-lato 2017

Wiosenno-letnia kampania domu mody Missoni dedykowana jest Angeli Missoni, dyrektor kreatywnej marki, która dwadzieścia lat temu objęła stery w domu mody Missoni. W połowie lat 90. zalozyciele marki Ottavio i Rosita Missoni przekazali pałeczkę swoim dzieciom – Vittorio zajął się marketingiem, Luca był odpowiedzialny za męskie kolekcje, a Angela zaczęła projektować linie dla kobiet.


"Byłam szczęśliwa, gdy dowiedziałam się, że to właśnie ja zajmę się firmą. Przez całe życie marzyłam o tym, by kiedyś zarządzać rodzinnym imperium. Moda to przecież całe moje życie" – powiedziała.

Z tej własnie okazji nowa kampania włoskiego domu mody powstała w jej rezydencji w miejscowości Puntaldia na Sardynii. Na tle dzieł sztuki współczesnej, wzorzystych gobelinów, kolorowej ceramiki i egzotycznej, włoskiej roślinności pozowała Irina Shayk oraz Tim Dibble. Modele przed obiektywem Harley Weir prezentują projekty wykonane z kolorowej dzianiny, z ktorych od lat słynie marka Missoni. Pomimo bogatej kolorystyki odcienie dobierane są w bardzo oryginalny sposób i z dużym wyczuciem. Stroje dopełniają dodatki: okulary korekcyjne i patchworkowe obuwie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto