Jaden Smith i Lightning w kampanii damskiej Louis Vuitton wiosna-lato 2016

Jeszcze przed świętami Perez Hilton poinformował, że Jaden Smith wystąpi w nowej kampanii Louis Vuitton. Jednak dyrektor kreatywny marki - Nicolas Ghesquière - ogłosił, że to Lightning, postać wygenerowana w 3D, różowowłosa bohaterka gry "Final Fantasy XIII" będzie promowała kolekcję wiosna/lato 2016. Dlatego uznano, że angaż Smitha był jedynie plotką. Ale to jednak prawda: Jaden, aktor i raper dołączył do kampanii w towarzystwie Rianne Van Rompaey, Sarah Brannon i Jean Campbell. Potwierdził to sam Ghesquière, wrzucając na Instagrama zdjęcie autorstwa Bruce'a Webera.


Ghesquière chce przybliżyć markę Louis Vuitton młodszym pokoleniom, dlatego do kampanii wybrał bohaterkę gry komputerowej i 17-letniego Jadena. Pozowanie w ubraniach z damskiej kolekcji znanego domu mody to kolejny odważny ruch Smitha, który już wcześniej nosił spódnice, a na bal maturalny Amandly Stenberg założył luźną, czarno-białą sukienkę.

Widać, że idzie w ślady swojej młodszej siostry, Willow, która została twarzą kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2015/16.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto