Jaden Smith i Lightning w kampanii damskiej Louis Vuitton wiosna-lato 2016

Jeszcze przed świętami Perez Hilton poinformował, że Jaden Smith wystąpi w nowej kampanii Louis Vuitton. Jednak dyrektor kreatywny marki - Nicolas Ghesquière - ogłosił, że to Lightning, postać wygenerowana w 3D, różowowłosa bohaterka gry "Final Fantasy XIII" będzie promowała kolekcję wiosna/lato 2016. Dlatego uznano, że angaż Smitha był jedynie plotką. Ale to jednak prawda: Jaden, aktor i raper dołączył do kampanii w towarzystwie Rianne Van Rompaey, Sarah Brannon i Jean Campbell. Potwierdził to sam Ghesquière, wrzucając na Instagrama zdjęcie autorstwa Bruce'a Webera.


Ghesquière chce przybliżyć markę Louis Vuitton młodszym pokoleniom, dlatego do kampanii wybrał bohaterkę gry komputerowej i 17-letniego Jadena. Pozowanie w ubraniach z damskiej kolekcji znanego domu mody to kolejny odważny ruch Smitha, który już wcześniej nosił spódnice, a na bal maturalny Amandly Stenberg założył luźną, czarno-białą sukienkę.

Widać, że idzie w ślady swojej młodszej siostry, Willow, która została twarzą kampanii Marca Jacobsa na sezon jesień-zima 2015/16.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności