J'adore Dior

Zapach J’adore marki Dior, który jest obecny na rynku już 12 lat doczekał się nowej kampanii reklamowej. Spot z udziałem ambasadorki perfum Charlize Theron właśnie pojawił się w internecie. Oprócz aktorki w reklamie pojawiają się także Grace Kelly, Marlene Dietrich i Marilyn Monroe. I to właśnie obecność tej ostatniej rodzi najwięcej emocji, gdyż Marilyn Monroe nieodłącznie kojarzy się zapachem Chanel N°5.
Niewątpliwie jest to piękna reklama, wspaniałego zapachu, który zaliczany jest do jednych z najlepszych w historii i pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się perfum.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności