JPG - kolekcja damska jesień-zima 2012/13

Złoto, futra i kolorowe wzory w charakterystycznym dla projektanta stylu – tak można scharakteryzować damską kolekcję Jeana Paula Gaultiera jesień-zima 2012/13.


Projektant oczarował wszystkich swoimi propozycjami, zastosował połączenie wielu materiałów: srebrnej folii, skóry, futra i aksamitu, tworząc niezwykłe i bardzo stylowe kreacje. Wśród propozycji znajdziemy klasyczne garnitury, eleganckie płaszcze dwurzędowe, krótkie żakiety. Jednak najciekawsze propozycje tej kolekcji to ekstrawaganckie projekty Gaultiera, jak peleryny, futrzane kamizelki, kurtki i spódnice, a wszystko to w fantastycznych kolorach. Jeśli chodzi o kreacje wieczorowe projektant stworzył suknie z długim rozcięciem na nodze wykonane z atlasu i satyny. Oprócz dominującej czerni, granatu i brązu można dostrzec intensywny pomarańcz, szafir i róż, które koloryzują nieco mroczne stylizacje. Dodatkowym elementem są srebrne nadruki oraz kreacje w kolorze miedzi i złota. Pewne jest to, że Jean Paul Gaultier nie tworzy „nudnych” kreacji i wciąż potrafi zaskakiwać.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności