Jil Sander - kolekcja damska wiosna-lato 2016

Jil Sander wykreowała jeden z najważniejszych domów mody świata i stworzyła europejski minimalizm. Założona w Hamburgu firma Jil Sander, przez lata przechodziła z rąk do rąk. Gdy po raz trzeci, znalazła się we władaniu genialnej kreatorki i założycielki brandu wszyscy odetchnęli z ulgą, jednak nie na długo. Królowa minimalizmu postanowiła znów odejść. Ostatnia kolekcja projektantki dla marki to wiosna-lato 2014.


Zaprezentowana podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody kolekcja wiosenno-letnia jest trzecią stworzoną przez Rodolfo Paglialunga. Zadaniem następcy Jil Sander jest wprowadzenie domu mody na wyższy etap dzięki swojej innowacyjności i stawianiu na nowoczesność oraz nadawać nowy charakter marce, nie zapominając przy tym o jej dziedzictwie. Nowy dyrektor kreatywny marki skrupulatnie wykonuje swoje zadania. W najnowszej kolekcji nadal króluje minimalizm oraz stonowana paleta barw.
Kolorami dominującymi w kolekcji są klasyczna czerń i biel, beż, miodowy, niebieski, czerwień oraz odcienie szarości. Nie zabrakło również dość specyficznych printów. Wśród projektów królują eleganckie płaszcze, klasyczne marynarki, proste spodnie, spódnice długości midi, czarne spodnie oraz płaszcze i sukienki z wycięciami. Jednym słowem biznesowa elegancja, sportowe fasony wplecione w język minimalizmu.

Kolekcja damska wiosna-lato 2016 Rodolfo Paglialunga dla domu mody Jil Sander to kontynuacja najlepszych tradycji tej marki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności