Jil Sander - kolekcja męska wiosna-lato 2013

Prostota i minimalizm - tak można określić czytelnie wyróżniający się trend widoczny we wiosenno-letniej męskiej kolekcji domu mody Jil Sander. Projektantka powracając do projektowania po ośmioletniej przerwie powróciła również stylem do swojej pierwszej kolekcji męskiej, którą zaprojektowała 15 lat temu.


Ascetyczne formy i kroje pozbawione wszelkich przeszyć, naszywek, marszczeń i jakichkolwiek zdobień zachwycają elegancją i ponadczasowym charakterem. Niektóre kurtki w ramach "oszczędności" pozbawione zostały klap, a w marynarkach wyraźnie odchudzono klapy. Suwaki i guziki zostały skrzętnie ukryte pod listwami - wszystko by zachować prostą czystą formę. W kolekcji dominują długie i wyszczuplające sylwetkę kamizelki, kurtki i płaszcze, zarówno jedno, jak i dwurzędowe noszone do białych koszul z popeliny, choć nie zabrakło również idealnie skrojonych garniturów. Kolekcja to przewaga szarości i czerni, rozświetlona i podkreślona szafirem, granatem, bielą, bordem, musztardowym oraz drobnymi elementami soczystej zieleni.

Nawet akcesoria stylizowane są tak, by nie zaburzyć prostoty zestawu. Aktówki i buty gładko idealnie komponują się stylem z propozycjami marki sprawiają wrażenie, że są jedynie po to, by dać drobny akcent kolorystyczny.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności