Joan Smalls i Sam Riley w Dazed&Confused

Piękna modelka Joan Smalls pojawiła się na okładce październikowego wydania magazynu Dazed&Confused w towarzystwie brytyjskiego aktora Sama Riley’a. Sesja autorstwa duetu Sean&Seng inspirowana jest latami 60-tymi i stylem retro pojawiając się w strojach z najnowszych kolekcji Valentino, Miu Miu, Prada czy Balanciaga. Autorami stylizacji są Robbi Spencer i Karen Langley. Tytul sesji "Temptation", czyli pokusa ukazuje nam, jak Joan i Sam wcielają się w rolę postacie biblijnego Adama i Ewy w towarzystwie owczarka niemieckiego i węża.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności