Justin Bieber i Lara Stone w kampanii Calvin Klein Jeans wiosna 2015

Holenderska modelka Lara Stone już od kilku sezonów zdobi swym wizerunkiem kampanie domu Calvin Klein. Wiosną 2007 wystąpiła w pokazie Calvin Klein Collection, a jesienią tego samego roku została twarzą Calvin Klein Jeans. Od tej pory pojawiała się w kampaniach m.in.: linii Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Underwear, ck Calvin Klein Watch & Jewelry, cK One Color Cosmetics, zapachów Calvin Klein Euphoria i cK One Shock oraz damskiej linii odzieżowej. Stone idealnie uosabia ducha marki. W kampaniach modelka występowała u boku przystojnych mężczyzn. Tym razem do tego grona dołączył 20-letni piosenkarz Justin Bieber.


Wczoraj na profilu Calvin Klein na Facebooku pojawiła się informacja: „Believe it. Justin Bieber + Lara Stone for Calvin Klein. ‪#‎mycalvins‬” oraz pierwsze zdjęcia kampanii na sezon wiosna-lato 2015, dziś światło dzienne ujrzały kolejne zdjęcia oraz film promujący kampanię. Kanadyjczyk oraz top modelka prezentują dżinsy oraz bieliznę Calvin Klein Jeans na czarno-białych fotografiach autorstwa słynnego duetu Mert & Marcus.

Para na zmysłowych zdjęciach kampanii sprawia wrażenie zaangażowanych w gorący romans. Trzeba przyznać, że Justin Bieber nie jest już tym samym chłopcem, którego wcześniej znaliśmy chociażby z teledysku "Baby". Piosenkarz wydoroślał i wyrósł na przystojnego mężczyznę, który jest świadomy swojej atrakcyjności.

"Noszę bieliznę Calvin Klein od lat w nadziei, że pewnego dnia zostanę modelem Calvina Kleina. Ale nigdy nie myślałem, że to naprawdę może się wydarzyć. Marzenia się spełniają!" - powiedział Justin Bieber. 

Udział w reklamie to nie jedyna noworoczna zmiana u Justina Biebera. Tuż przed początkiem 2015 wokalista zaprezentował się w nowej fryzurze. W 2015 będzie blondynem.

Wcześniej w reklamach dla Calvina Kleina występował Mark Wahleberg oraz David Beckham, teraz, jak widać, przyszedł czas na odmłodzenie marki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności