JW Anderson stworzył limitowaną butelkę Diet Coke

Idąc w ślady Marca Jacobsa, Karla Lagerfelda i Jean Paul Gaultier, JW Anderson użyczył swojego twórczego umysłu do stworzenia limitowanej butelki Diet Coke. Propozycja metamorfozy inspirowana jest projektami z kolekcji jesień-zima 2015/16, a dokładnie wzorzystymi tkaninami, których przy tworzeniu kolekcji użył. Dodatkowo projektant z Irlandii Północnej zaprojektuje dla marki dwie koszulki i notes, które będą częścią kampanii "Diet Coke's Regret Nothing" ("Nie żałuj niczego").


JW Anderson to najbardziej fascynujący projektant pokolenia. Gdy w 2013 Jonathana mianowano dyrektorem kreatywnym luksusowej hiszpańskiej marki Loewe, jego solidna, a jednocześnie bezkompromisowa wizja umocniła jego reputację wschodzącej gwiazdy świata mody. Nikogo wiec nie powinien dziwić fakt, iż to on własnie został zaproszony do współpracy z marką Coca-Cola. Na razie nie wiemy, jakie efekty przyniesie kolaboracja młodego projektanta z Coca-Cola, ale zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym Anderson w żartobliwy sposób opowiada o swoim projekcie. Projektant obiecuje przynieść jego charakterystyczną estetykę mody na "kultową postać" butelki Diet Coke.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności