Kaia Gerber twarzą zapachu Marc Jacobs Daisy

Kariera 15-latki rozwija się w zawrotnym tempie. Na początku roku Kaia Gerber została twarzą najnowszej linii kosmetyków Marc Jacobs Beauty, tym razem projektant zaprosił ją do udziału w kampanii zapachu Marc Jacobs Daisy, który w tym roku świętuje 10-lecie istnienia. Zapach Daisy to kompozycja delikatna, nieskomplikowana, kojarzy się z radością, swobodą i beztroską. Otwiera go finezyjna kompozycja truskawki, czerwonego grejpfruta i fiołka. Serce zapachu rozkwita nutami gardenii i jaśminu, a w jego bazie znajduje się piżmo, wanilia, i białe drzewa.


Najnowsza kampania z Kaią Gerber odzwierciedla młodzieńczego ducha zapachu. Córka Cindy Crawford nie ukrywa radości, iż to właśnie ona została gwiazdą kampanii Marca Jacobsa.

"Za każdym razem, kiedy pozuję do kampanii Marca jest niesamowicie, nadal nie mogę w to wszystko uwierzyć. Możliwość bycia sfotografowaną do kampanii perfum to dla mnie coś wyjątkowego. Każdego dnia przychodzę do pracy niesamowicie podekscytowana" – wyznała Kaia Gerber.

Obok młodej modelki w kampanii pojawiły się rowniez Sofia Mechetner i Dilia Martins. Autorem zdjęć do kampanii jest brytyjski fotograf Alasdair McLellan. Stylizacj sa sesji zajęła się Katie Grand, która postanowiła ubrać młodziutkie modelki w zwiewne, białe kreacje dzięki czemu na zdjęciach króluje letnia beztroska i młodzieńcza niewinność.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto