Kampania Balmain x H&M - film reklamowy z udzialem Kendall Jenner

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo wyczekiwanej współpracy Balmain z H&M. Już za kilka dni, tj. 5 listopada do 250 sklepów na całym świecie wejdzie kolekcja Balmain dla H&M. Mieliśmy już okazje zobaczyć zdjęcia kolekcji, które wyciekły do sieci dzięki Kathryn Swartz Rees, dziennikarce z Chicago, oficjalny lookbook oraz zdjęcia kampanii reklamowej z udziałem ulubieńcy francuskiego projektanta Jourdan Dunn, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Dudleyem O’Shaughnessy oraz Hao Yun Xiang. Armia2 dyrektora kreatywnego Balmain, Olivera Rousteing stanęła przed obiektywem Mario Sorrenti.


Kilka dni temu odbyła się oficjalna premiera filmu promującego kolekcję. Trwający dwie i pół minuty filmik utrzymany jest w futurystycznym klimacie. Oglądamy w nim Kendall Jenner, która w metrze dowodzi armią tancerzy The Kendalls m.in.: profesjonalni tancerze stylu voguing: Paleta Calmquality, Lara Laquiz, Javier Ninja i Raymond Wade. Ruchem pociągów steruje projektant Balmain, Olivier Rousteing, którego trudno odróżnić od pracujących dla niego modeli.

Autorami energetycznej muzyki, utworu "Walk for Me", jest duet Ferdinand & VAZ.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności