Kampania Dolce & Gabbana na sezon wiosna-lato 2015

Kilka dni temu włoski dom mody Dolce & Gabbana zaprezentował swoją kampanię na sezon wiosna-lato 2015. Przed obiektywem Domenico Dolce ponownie pojawiła się piękna Bianca Balti, której towarzyszą Vittoria Ceretti, Irina Sharipova, Blanca Padilla, Travis Cannata, Xavier Serrano, Misa Patinsky, toreador José Mari Manzanares oraz prawdziwe Sycylijki i matadorzy.


Zdjęcia swoją estetyką oddają ducha kolekcji a także jej inspiracje. Włoskie średniowiecze, klimat sycylijskiego wybrzeża, perełki architektury bizantyjskiej to właśnie przez ostatnie sezony podziwiać mogliśmy u Dolce & Gabbana.

Główna paleta barw całej kolekcji to czerń, czerwień oraz złoto. Na zdjęciach zobaczymy tradycyjne hiszpańskie stroje, matadorów, tancerki flamenco okryte czarnymi manton z wachlarzem w ręku i peinetą we włosach. A wszystko w jedną całość spinają ubrane na czarno, roześmiane włoskie staruszki, które we włosy wpięte mają złote tiary przyozdobione charakterystycznymi czerwonymi kwiatami.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności