Kampania kolekcji "Opera" by QПШ Robert Kupisz

Zdjęcia do kampanii wizerunkowej kolekcji "Opera" zima 2015/16 marki QПШ Robert Kupisz powstały ponownie we współpracy ze światowej renomy fotografem Marcinem Tyszką.


"Z Marcinem znamy, lubimy się i pracujemy od wielu lat. Marcin, ze swoją wrażliwością artystyczną i estetyką, rozumie mnie i moje pomysły w kontekście zarówno zimowej kolekcji Opera, jak i marki QПШ Robert Kupisz. Współpraca z nim to przyjemność i gwarancja wyjątkowego efektu." – podkreśla Robert.

"Pragnąłem by kampania miała w sobie magię i tajemnicę" – mówi projektant. "By tak, jak w operze postacie były teatralne, trochę sceniczne, momentami nawet nierealne, ale jednocześnie pełne seksualności i zmysłowości, które charakteryzują moją markę."

Robert Kupisz, który gościnnie wystąpił w jury programu "Top Model" wybrał dwóch uczestników do najnowszej kampanii "Opera" zima 2015/16. Bohaterami sesji zostali Karolina Pisarek i Andre Whyte.

"Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną, delikatną kobietą, a Andre, ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem. Jest szlachetnym człowiekiem, od którego można się wiele nauczyć. Gdy zobaczyłem Andre i Karolinę razem, stwierdziłem, że tworzą piękny obraz i będą idealni do kampanii kolekcji "Opera"."

W efekcie pracy powstały wyjątkowe zdjęcia utrzymane w tajemniczej, sensualnej ale subtelnej estetyce. Kolekcja "Opera" zima 2015/16 to propozycje utrzymane w typowej dla Roberta Kupisza stylistyce grunge, którą projektant ujmuje w efektownej konwencji glamour. Dominuje czerń, farbowana szarość, połyskujące cekiny i delikatne beże, wzbogacone misternymi haftami pegazów i ręcznie robionymi ozdobami z piór.

Uzupełnienie kampanii stanowi film modowy autorstwa Piotra Krzymowskiego.


Fotograf: Marcin Tyszka
Film i montaż: Piotr Krzymowski
Model: Andre Whyte
Modelka: Karolina Pisarek / Avant Models
Stylizacja: Magda Jagnicka
Make up: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki / Warsaw Creatives
Producent: Art Works Sp. z o.o.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności