Kampania kolekcji "Opera" by QПШ Robert Kupisz

Zdjęcia do kampanii wizerunkowej kolekcji "Opera" zima 2015/16 marki QПШ Robert Kupisz powstały ponownie we współpracy ze światowej renomy fotografem Marcinem Tyszką.


"Z Marcinem znamy, lubimy się i pracujemy od wielu lat. Marcin, ze swoją wrażliwością artystyczną i estetyką, rozumie mnie i moje pomysły w kontekście zarówno zimowej kolekcji Opera, jak i marki QПШ Robert Kupisz. Współpraca z nim to przyjemność i gwarancja wyjątkowego efektu." – podkreśla Robert.

"Pragnąłem by kampania miała w sobie magię i tajemnicę" – mówi projektant. "By tak, jak w operze postacie były teatralne, trochę sceniczne, momentami nawet nierealne, ale jednocześnie pełne seksualności i zmysłowości, które charakteryzują moją markę."

Robert Kupisz, który gościnnie wystąpił w jury programu "Top Model" wybrał dwóch uczestników do najnowszej kampanii "Opera" zima 2015/16. Bohaterami sesji zostali Karolina Pisarek i Andre Whyte.

"Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną, delikatną kobietą, a Andre, ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem. Jest szlachetnym człowiekiem, od którego można się wiele nauczyć. Gdy zobaczyłem Andre i Karolinę razem, stwierdziłem, że tworzą piękny obraz i będą idealni do kampanii kolekcji "Opera"."

W efekcie pracy powstały wyjątkowe zdjęcia utrzymane w tajemniczej, sensualnej ale subtelnej estetyce. Kolekcja "Opera" zima 2015/16 to propozycje utrzymane w typowej dla Roberta Kupisza stylistyce grunge, którą projektant ujmuje w efektownej konwencji glamour. Dominuje czerń, farbowana szarość, połyskujące cekiny i delikatne beże, wzbogacone misternymi haftami pegazów i ręcznie robionymi ozdobami z piór.

Uzupełnienie kampanii stanowi film modowy autorstwa Piotra Krzymowskiego.


Fotograf: Marcin Tyszka
Film i montaż: Piotr Krzymowski
Model: Andre Whyte
Modelka: Karolina Pisarek / Avant Models
Stylizacja: Magda Jagnicka
Make up: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Michał Bielecki / Warsaw Creatives
Producent: Art Works Sp. z o.o.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto