Karmen Pedaru w kampanii Elie Saab jesień-zima 2013/14

Estońska modelka tego lata podbija świat mody i w ciągu zaledwie dwóch miesięcy pojawia się aż na trzech okładkach Vogue m.in Deutsch, Russia, Spain oraz w kampaniach reklamowych na sezon jesień-zima 2013/14 Gucci Cruise, Michael Kors, True Religion, DL1961 i Elie Saab.


Najnowsza kampania Elie Saab to niezwykle ekskluzywne i wyrafinowane zdjęcia modelki w obiektywie Craiga McDeana, które zostały wykonane we wnętrzach ekskluzywnego apartamentu. Zobaczymy na nich Karmen pozującą w niezwykle eleganckich kreacjach, jak: czarnej koronkowej sukni, klasycznej "malej czarnej" oraz w kombinezonie. Elie Saab to projektant znany z kobiecych sukni, które mamy okazję naprawdę często oglądać na czerwonym dywanie.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności