Karolina Zmarlak - jesień/zima 2011

Karolina Zmarlak to projektantka polskiego pochodzenia mieszkająca i pracująca w Nowym Jorku.
Jeszcze podczas studiów na prestiżowej uczelni Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku wygrała konkurs w kategorii ubranie wieczorowe. Po ukończeniu studiów doświadczenie zdobywała w pracowni Caroliny Herrery. Jej pierwsza kolekcja ready-to-wear została zaprezentowana na sezon jesień/zima 2009. New Jork Times określił Karolinę, jako jedną z najbardziej obiecujących projektantek młodego pokolenia. Zobaczcie film promujący kolekcję jesień/zima 2011. Reżyseria Matt Kliegman i Jenna Elizabeth, wystąpiły modelki Flynn i Anna Schilling. Ispiracją dla filmu zatytułowanego „Podwójna Tożsamość” były kobiety okresu komunizmu w Polsce.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności