Kasia Struss w zimowej kampanii Mango

Zaledwie tydzień temu pojawiły się zdjęcia promujące kolekcję marki Mango z udziałem Mirandy Kerr, a już teraz światło dziennie ujrzała kampania z kolejną gwiazdą modelingu - zjawiskową Kasią Struss. To nie pierwsza jej współpraca z Mango – trwa ona już od kilku sezonów. Najwyraźniej hiszpańska marka chce dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zatrudniając do swych kampanii nie jedno, a kilka znanych nazwisk. Obok Struss i Kerr w zimowej kampanii Mango pojawiły się również niemiecka modelka Julia Stegner oraz rosyjska dziennikarka i stylistka Natasha Gildenberg.


Polska modelka pozuje w lookbooku "Winter's Must Have", prezentując obowiązkowe pozycje zimowej garderoby: puszyste swetry, wełniane poncza i miękkie płaszcze w rozmiarze oversize, a supermodnego męskiego szyku dodają im faktury i kroje skradzione z chłopięcej szafy. Zdjęcia autorstwa Josha Ollinsa zostały wykonane w Nowym Jorku.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności