Kate Moss w nowym klipie George'a Michaela "White Light"

W teledysku do najnowszego singla George'a Michaela wystąpiła brytyjska top modelka Kate Moss. Na planie klipu modelce towarzyszy zebra. Moss jest wielką fanką Michaela, uczestniczyła w wielu jego koncertach i przyjaźni się z byłym partnerem piosenkarza - Kennym Gossem. W zeszłym roku wyznała, że była niepocieszona, gdy nie zaproszono jej do słynnego już teledysku do utworu "Freedom", w którym wzięła udział plejada supermodelek lat 90-tych - Linda Evangelista, Naomi Campbell, Cindy Crawford i Christy Turlington.


"White Light" opowiada o zeszłorocznej walce muzyka z zapaleniem płuc, przez które bardzo ciężko przeszedł. Michael spędził niemal miesiąc w szpitalu, gdzie dla ratowania jego życia wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej oraz wykonano tracheotomię. 49-letniemu wokaliście groziła utrata głosu.

Kate Moss i George Michael spotkają się również na ceremonii zamknięcia letnich igrzysk olimpijskich w Londynie, gdzie piosenkarz da koncert, a modelka wraz z Rosie Huntington-Whiteley i Naomi Campbell będzie reprezentować brytyjską modę.

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności