Katy Perry w świątecznej kampanii H&M "Happy and Merry"

Amerykańska supergwiazda Katy Perry została zaproszona do udziału w kampanii szwedzkiej sieciówki H&M Holiday 2015. Dołącza tym samym do grona gwiazd, które w poprzednich latach towarzyszyły marce H&M w okresie świątecznym. W kampaniach występowały m.in. Beyonce i Lady Gaga.


"Kochamy wszystko, co dotyczy Katy, od jej niesamowitego talentu i energii po zabawny styl, w jakim się nosi" – powiedziała Pernilla Wohlfahrt, główna projektantka H&M, tłumacząc wybór ambasadorki.

"H&M był jednym z miejsc, gdzie zaczęłam kształtować mój własny styl. Od lat w mojej szafie znajdują się rzeczy z H&M. Jednym z powodów, dlaczego kocham święta, jest to, że mogę być ubrana komfortowo i uroczo, co H&M umożliwia każdej kieszeni. Nie mogę się doczekać aż zobaczycie świat, jaki stworzyliśmy z Jonasem Åkerlundem i Danielem Jacksonem" - mówi Katy Perry.

Artystka w kampanii zatytułowanej "Happy and Merry" pojawiła się na zdjęciach w otoczeniu ozdób choinkowych w powiększonej wersji. I tak pozuje m.in. z wyższym od niej żołnierzykiem, sięgającą do pasa lukrecjową laską, czy zawieszoną na nadgarstku bombką prezentując przy tym projekty w klasycznej kolorystyce szarości, czerni i niezbędnej w okresie świątecznej czerwieni. Kampania jest promującą kolekcji ubrań na święta Bożego Narodzenia 2015.

Na potrzeby tej świątecznej kampanii, Perry niedawno zarejestrowała w wytwórni Warner utwór "Every Day is a Holiday", którego współtwórcami są Sarah Hudson, Duke Dumont i Hal Ritson, a także współpracujący z Katy Dr. Luke.

Oprócz Katy Perry w kampanii pojawili się: supermodelki Natasha Poly i Jourdan Dunn oraz modele Sean O’Pry and Roger Dupe.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto