Katy Perry w świątecznej kampanii H&M "Happy and Merry"

Amerykańska supergwiazda Katy Perry została zaproszona do udziału w kampanii szwedzkiej sieciówki H&M Holiday 2015. Dołącza tym samym do grona gwiazd, które w poprzednich latach towarzyszyły marce H&M w okresie świątecznym. W kampaniach występowały m.in. Beyonce i Lady Gaga.


"Kochamy wszystko, co dotyczy Katy, od jej niesamowitego talentu i energii po zabawny styl, w jakim się nosi" – powiedziała Pernilla Wohlfahrt, główna projektantka H&M, tłumacząc wybór ambasadorki.

"H&M był jednym z miejsc, gdzie zaczęłam kształtować mój własny styl. Od lat w mojej szafie znajdują się rzeczy z H&M. Jednym z powodów, dlaczego kocham święta, jest to, że mogę być ubrana komfortowo i uroczo, co H&M umożliwia każdej kieszeni. Nie mogę się doczekać aż zobaczycie świat, jaki stworzyliśmy z Jonasem Åkerlundem i Danielem Jacksonem" - mówi Katy Perry.

Artystka w kampanii zatytułowanej "Happy and Merry" pojawiła się na zdjęciach w otoczeniu ozdób choinkowych w powiększonej wersji. I tak pozuje m.in. z wyższym od niej żołnierzykiem, sięgającą do pasa lukrecjową laską, czy zawieszoną na nadgarstku bombką prezentując przy tym projekty w klasycznej kolorystyce szarości, czerni i niezbędnej w okresie świątecznej czerwieni. Kampania jest promującą kolekcji ubrań na święta Bożego Narodzenia 2015.

Na potrzeby tej świątecznej kampanii, Perry niedawno zarejestrowała w wytwórni Warner utwór "Every Day is a Holiday", którego współtwórcami są Sarah Hudson, Duke Dumont i Hal Ritson, a także współpracujący z Katy Dr. Luke.

Oprócz Katy Perry w kampanii pojawili się: supermodelki Natasha Poly i Jourdan Dunn oraz modele Sean O’Pry and Roger Dupe.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności