Keira Knightley po raz kolejny twarzą zapachu CHANEL Coco Mademoiselle

Paryskie przyjecie to doskonała sceneria do stworzenia najnowszej reklamy perfum CHANEL Coco Mademoiselle. Twarzą kampanii zapachu po raz kolejny została Keira Knightley, która w roli ambasadorki Coco Mademoiselle występuje od 2007 roku. Aktorce towarzyszy niezwykle przystojny Danila Kozlovsky. Rosyjski aktor od lutego podbił serca kobiet na całym świecie dzięki głównej roli w filmie "Akademia wampirów" ("Vampire Academy"), gdzie gra rolę nieśmiertelnego Dimitrija Belikova.


Film reklamowy po raz kolejny nakręcił brytyjski reżyser Joe Wright, który wcześniej powierzył utalentowanej Knightley główne role w swoich filmach "Duma i uprzedzenie", "Pokuta" oraz "Anna Karenina". Tym razem aktorka wcieliła się w rolę tajemniczej, uwodzicielskiej kobiety, która kusi spojrzeniem swojego wybranka. Keira Knightley w reklamie CHANEL jest bardzo kobieca, pociągająca, pewna siebie - właśnie do takich kobiet jest skierowany zapach CHANEL Coco Mademoiselle.  W tle filmu wykorzystano utwór "She's Not There” zespołu The Zombies.

Autorem zdjęć do kampanii reklamowej jest Mario Testino.

Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności