Kenzo "The Everything" - kampania jesień-zima 2018/19

Dom mody Kenzo prezentuje najnowszy film "The Everything", który stanowi bazę kampanii kolekcji marki Kenzo jesień-zima 2018/19 oraz Kenzo – La Collection Memento N°3. Film zostal wyreżyserowany przez dyrektora kreatywnego Humberto Leon.


Od kilku sezonów dom mody Kenzo z Humberto Leon i Carol Lim na czele prezentowali nam kampanie światowej sławy artystów: Maurizio Cattelanem, Pierpaolo Ferrarim, Mocolem Talso, Gregga Araki, Carrie Brownstein, Natasha Lyonne czy ostatnia wiosna-lato 2018 "YO! MY SAINT" by Ana Lily Amirpour.

Jak czytamy w oświadczeniu na stronie internetowej marki - film “The Everything” to "beztroski dramat o rodzinie nastolatków o niezwykłych zdolnościach, które je łączą". Bohaterką kampanii domu mody Kenzo na sezon jesień-zima 2018/19 została modelka, aktorka i piosenkarka Milla Jovovich, która w tym klipie gra rolę lidera rodziny. Matriarchini Jovovich otoczona jest młodymi postaciami, z hipnotyzującym portretem  Alexandry Shipp, Kodi Smit-McPhee, Sashy Frolovej. Reginy Hall i Jay Ellis. Listę talentów dopełnia pojawienie się Spike'a Jonze, który wcześniej wyreżyserował 3-minutowy film "My Mutant Brain" dla Kenzo World.

Obok zaprezentowanego przez markę filmu "The Everything" pojawily sie rowniez fotografie, które stworzono jakby dodatkowo. Wyglądają one zresztą jak plakaty promujące film.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności