Kenzo Homme Night - nowy zapach dla mężczyzn

W temacie uwodzenia istnieją dwie szkoły. Niektórzy panowie, ubrani elegancko i zapięci na ostatni guzik, demonstrują nienaganny wygląd i absolutną pewność siebie. To prawdziwi pogromcy niewieścich serc. Jest też drugie podejście. Inni mężczyźni są spontaniczni, zabawni i nieco szaleni. Aby uwieść kobietę, skłonni są podjąć nieprzewidziane ryzyko i otworzyć się przed nią z rozbrajającą szczerością.


Nie ma najmniejszych wątpliwości, że mężczyzna Kenzo Homme Night należy do tej drugiej kategorii.


Zapach

Ten energetyzujący i magnetyczny zapach ma w sobie coś intrygującego. Jego pierwsze nuty: kardamon, grejpfrut i kolendra, są zarazem subtelne i żywotne. Po chwili w kompozycji wyłaniają się urzekające nuty serca i dzięki tajnej broni - mango, pokonują wszelkie przeszkody. Kiedy zbliża się finał, zapach staje się zdecydowanie seksowny: bób Tonka, drzewo gwajakowe i wetiwer nadają tej zmysłowej kompozycji uduchowiony charakter. Autorem tej śmiałej kreacji, która ustanawia nowe kody uwodzenia, jest Dominique Ropion.


Flakon

Legendarny pęd bambusa Kenzo, zabarwiony na elektryczny odcień atramentowego jak noc granatu, zdobi neonowo żółte logo z nazwą zapachu.


W zdjęciach udział wzięli:

Mężczyzna (Uwodziciel)
Nazywa się Nicolas Baisin. Jest modelem i znakomitym sportowcem, który z chęcią podejmuje wszelkie wyzwania, między innymi taneczne. Marka Kenzo wybrała go, ponieważ posiada ów szczególny rodzaj osobistego uroku - błyskotliwe połączenie spontaniczności i pewności siebie, które czyni zeń idealnego uwodziciela Kenzo.

Artystka wszechstronnie utalentowana (Choreografka)
Instruktorem tanecznym głównego bohatera była sama Blanca Li… Wybitna tancerka i choreografka, aktorka oraz reżyserka. Kobieta, która potrafi wyrazić swój artystyczny zamysł poprzez każdy rodzaj tańca. Artystka, która twierdzi, że umie tchnąć tanecznego ducha nawet… w rybę! Blanca Li reżyserowała najlepsze grupy taneczne i otrzymała za swą twórczość niezliczone nagrody. Wciąż jednak odczuwa niezaspokojoną ciekawość tańca. Ten rodzaj pasji skłania ją do ciągłego tworzenia choreografii baletowych dla swojego własnego zespołu, jak również do widowisk operowych, wystawianych w Paryżu, czy Nowym Jorku, a także do sztuk teatralnych, wideoklipów i filmów. Uważa się za kobietę, którą można uwieść poczuciem humoru. Dla Kenzo sprawiła, że w strugach deszczu zatańczył mężczyzna, który nie jest tancerzem! I było przy tym śmiechu co nie miara.


Guru (Reżyser i Dyrektor Artystyczny)
W sprawach uwodzenia, Patrick Guedj jest na tyle doświadczony, że może udzielać rad, ale pozostaje zarazem ciągłym debiutantem. Patrick uczestniczył w procesie powstawania nowego zapachu męskiego Kenzo Parfums od samego początku. Jego zamysł był prosty, lecz bardzo ryzykowny: zerwać z tradycyjnymi kodami, przypisanymi uwodzeniu i zaadaptować radosne, spontaniczne podejście, tak bliskie marce Kenzo… W efekcie końcowym zapach ten stał się podobny do mężczyzny, który twierdzi, że nie ma pojęcia jak się uwodzi kobiety, niemniej jednak najwyraźniej mu się to udaje...


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 163 PLN
Woda toaletowa 50 ml / 222 PLN
Woda toaletowa 100 ml / 323 PLNAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności