Kenzo - kolekcja damska jesień-zima 2016/17

Projektanci marki Kenzo - Carol Lim i Humberto Leon doskonale wiedzą, jak sięgać po inspiracje, jednocześnie tworząc niebanalną modę. W sezonie jesień-zima 2016/17 projektanci stawiają na obraz kobiety silnej i wymagającej, która z nonszalancją spogląda w niepewną przyszłość. Leon i Lim podjęli świadomą decyzję, aby wykorzystać charakterystyczny emblematy domu mody, w połączeniu z nowymi akcentami aby podkreślać stały rozwój marki.


Stale pojawiające się w kolekcjach Kenzo koszule i sukienki inspirowane były tym razem wojowniczką "Sailor Moon" znanej z serii kreskówek stworzonej przez mangakę Naoko Takeuchi. Jednak serce nowej kolekcji Kenzo były płaszcze typu Duffle będące klasyką w modzie angielskiej.

Na paryskim wybiegu modelki prezentowały rowniez dzianinowe komplety, płaszcze, marynarki, kurtki, spódnice i spodnie z bogatymi nadrukami kwiatów tęczówki i mniszka lekarskiego, jak również ze wzorem tygrysa. Obok bogatej kolorystyki, w której królowała rdza, lawenda, odcienie różu, granat, czerń, biel i szarość pojawiła się także różnorodność tkanin m. in: sztruks, satyna, aksamit, flanela, wysokiej jakości skóry oraz tkaniny winylowe.

Oceniając charakter całej kolekcji uznamy iż, nie jest to z pewnością łatwa do noszenia garderoba, choć dla wiernych fanów marki raczej nie będzie to przeszkodą.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności