Kenzo - kolekcja męska jesień-zima 2016/17

Przy tworzeniu kolekcji męskiej jesień-zima 2016/17 projektanci marki Kenzo - Carol Lim i Humberto Leon czerpali inspiracje z licznych podróży do Japonii. "Podczas naszych licznych wizyt w Japonii w ostatnich latach staraliśmy się jak najlepiej zbadać wszystkie aspekty społeczne kraju. Kochamy jedzenie, język, architekturę, a zwłaszcza zdolność ludzi zmierzających ku przyszłości, podczas gdy zawsze szanują przeszłość. Mamy też szczęście być świadkami wielu wyjątkowych koncertów, podziwiać wież pomiędzy muzykami i oddanymi ich fanami. Nasza kolekcja jest odą do fanów naszych idoli z przeszłości i teraźniejszości. Aby przekazać pozytywności, która przenika przez tłum na koncercie. To jest po prostu muzyka, która nas łączy." - tak opisali swe inspiracje projektanci Carol Lim i Humberto Leon.


Na paryskim wybiegu pojawiły się zarówno płaszcze czy komplety z typowym pasem kimono, różowa paleta inspirowana rumieniącymi się w słońcu drzewami kwitnącej wiśni dająca odzieży historyczny wydźwięk, jak i ozdoby na szyję typu chokers z symbolami pokojowymi znanymi zarówno z lat 70. Flower Power, jak i ery punk - umiłowanej kontrkultury Kenzo Takada.  Kolekcja składa rowniez hold założycielowi marki poprzez kaligraficzny jego podpis umieszczony na bluzach, z ktorych słynie francuski dom mody.

Propozycje marki na sezon jesień-zima 2016/17 utrzymane są w intensywnych kolorach, czerwonym, różu, kobalcie żółcieni. Pojawiło się też wiele abstrakcyjnych wzorów inspirowanych psychodelicznymi printami szczególnie na garniturach, koszulach, spodniach, kurtkach i dzianinowych swetrach.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności