Kenzo - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Kolekcja męska wiosna-lato 2014 składa ukłon w stronę kultury plażowiczów. Zdominowana została przez luźne fasony i ręcznie malowane wzory. Zwierzęce motywy na koszulkach zastąpiono hasłami z kalifornijskich murów, morskimi falami oraz jednokolorowymi prostokątami. Kolekcja jest typowo letnią propozycją.


Znajdują się w niej przede wszystkim koszule, t-shirty, szorty,wzorzyste spodnie sięgające do kostek, lekkie kurtki i płaszcze. Wszystko to pokryto odcieniami niebieskiego,od granatu po błękit, zestawionym z czernią, bielą oraz odrobiną czerwieni. Jeżeli chodzi o dodatki to mocny akcent stanowi torba XL noszona koniecznie pod pachą. W kolekcji pojawiły się motywy mody ulicznej, która na pewno trafi do większej ilości osób.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności