Kim i Kanye na okładce amerykańskiego Vogue

Dla wielu znanych kobiet sesja na okładce Vogue to spełnienie najskrytszych marzeń. Kim Kardashian należała również do tego grona. Od lat wraz ze swoim narzeczonym Kanye Westem błagała Annę Wintour o miejsce na okładce biblii mody, jednak redaktor naczelna magazynu pomimo przyjaźni z raperem nigdy nie ukrywała swojej niechęci do Kim i wielokrotnie odrzucała propozycje pary.


Nie wiele osób wierzyło w to, że się to kiedykolwiek wydarzy. Ku zaskoczeniu wszystkich Kim Kardashian, pojawiła się na okładce kwietniowego wydania magazynu, ale nie sama. Celybrytce towarzyszy narzeczony Kanye West - czyżby to był warunek, który postawiła Wintour?

Kim i Kanye w sesji zdjęciowej autorstwa Annie Leibovitz zostali wystylizowani na parę młodą. Na okładce widnieje napis - "Kim & Kanye - Ich wypełnione modą życie i surrealistyczny czas. To najpopularniejsza para świata."

Na ślubnych fotografiach słynnej pary pojawiła się też mała Nori West. Jednak na razie w sieci pojawiło się tylko zdjęcie okładkowe.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności