Kim Kardashian i Kanye West w kampanii Balmain jesień-zima 2016/17

Olivier Rousteing doskonale wie jak wywołać zamieszanie wokół marki, której jest dyrektorem kreatywnym. W 2015 roku dyrektor kreatywny domu mody Balmain sprytnie wykorzystał potencjał social mediowy Kendall Jenner i Gigi Hadid zapraszając je do kampanii domu mody Balmain, w kampanii wiosna-lato 2016 do współpracy zaprosił ikony modelingu lat 90-tych: Cindy Crawford, Naomi Campbell i Claudię Schiffer, które na swoim koncie mają niezliczone pokazy, kampanie, sesje zdjęciowe i wiele razy udowadniały, że modelki to nie tylko wieszaki na ubrania, ale przede wszystkim mądre i charyzmatyczne kobiety.


W nowej kampanii Balmain jesień-zima 2016/17 młody projektant postawił na Dilone, Joan Smalls, Josephine Skriver, Jourdan Dunn, Riley Montana, Sashę Luss, Ysaunny Brito, Alessandrę Ambrosio, Kim Kardashian i Kanye Westa. Jak widać Kim Kardashian niezmiennie pozostaje jego muzą. Para miała już okazję gościć w kampanii linii męskiej na sezon wiosna-lato 2016. Zatem najnowsze przedsięwzięcie Kim i Kanye nie jest debiutem u Rousteinga. Dyrektor kreatywny Balmain nie kryje bliskiej przyjaźni z rodziną i nie tylko ubiera wszystkich jej członków, ale też zaprojektował specjalną linię na potrzeby nowojorskiego pokazu Yeezy.
Autorem kampanii po raz kolejny został Steven Klein.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności