Kobieta jest cudem

Jaka jest definicja atrakcyjności? Czy seksapil pomaga w karierze zawodowej? Na ile można w dobie photoshopa i skalpela mówić o naturalnym pięknie? Sylwia Kiliś, bohaterka najnowszego spotu IdeaBanku pokazuje jak uwydatnić to, co w kobietach najpiękniejsze.


Atrakcyjny wygląd bez wątpienia pomaga w życiu. Osoby atrakcyjne są oceniane lepiej przez otoczenie. Przypisuje się im zwykle cały agregat pozytywnych cech – z reguły są one uważane za sympatyczne, inteligentne, uczciwe, czy też wiarygodne. Wygląd zewnętrzny decyduje także o tym, jakie miejsce zajmujemy w strukturze społecznej. W pewnym stopniu determinuje on także nasze relacje towarzyskie, czy też to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani np. w pracy.

Wraz z upływem czasu determinowany przez kulturę wzór piękna podlega pewnym przemianom. Zmieniające się moda i trendy definiują na nowo pojęcie atrakcyjności. Ostatnio można zauważyć koniec dyktatu spreparowanego piękna. Retuszowanie zdjęć czy nadużywanie programów graficznych w kampaniach reklamowych i prasie powoli odchodzi do przeszłości, a naturalne piękno wypiera to poprawiane.

Stylistka i autorka metamorfoz Sylwia Kiliś wie, jaki ogrom piękna skrywa się w ciele każdej kobiety.  Sama nazywa je cudem. Przytłoczone obowiązkami i odpowiedzialnością matki i żony często zapominają, że życie należy również do nich i warto poświęcić sobie i swojej urodzie chociaż małą chwilę każdego dnia.  Czynione przez Kiliś metamorfozy sprawiają, że jej klientki odzyskują wiarę w siebie, swoją atrakcyjność i na nowo odkrywają drzemiący w nich potencjał.

IdeaBank w programie Duma Przedsiębiorcy przygotował film, w którym Sylwia Kiliś opowiada o swojej pracy i pasji.

Więcej spotów IdeaBanku można zobaczyć na kanale http://www.youtube.com/user/IdeaBankTV

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności