Kolekcja zegarków Karla Lagerfelda

23 lutego we francuskim Colette zadebiutowała najnowsza kolekcja męskich zegarków autorstwa niezastąpionego Karla Lagerfelda stworzona specjalnie dla jego marki. Kolekcja czasomierzy powstała we współpracy z marką Fossil, znaną ze swoich unikatowych zegarków.


Kolekcja zawiera siedem modeli występujących w szlachetnej i enigmatycznej czarnej kolorystyce. Ich najmocniejszą stroną jest zdecydowanie design. Zegarki zostały wykonane w duchu nowoczesności i stanowią kwintesencję współczesnego wzornictwa. Perłą w koronie kolekcji i zarazem faworytem samego projektanta jest model Karl Zip – zegarek posiadający bransoletę wykonaną częściowo z zamków błyskawicznych.

Poza nazwiskiem słynnego projektanta kolekcję promuje również najsłynniejszy modowy bloger – Bryanboy. Zaangażowano go do klipu prezentującego nowe projekty Lagerfelda. Wszystkie modele z tej unikalnej, luksusowej linii zegarków dostępne są w różnych sklepach w północnej Ameryce, między innymi Bloomingdale’s, w Europie - w takich sklepach jak Lafayette w Paryżu, Selfridges w Londynie oraz Watch Station w Azji. Zegarki można również zakupić za pośrednictwem internetu.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności