Księżniczka Charlotte Casiraghi w kampanii kosmetyków Gucci

Księżniczka Charlotte Casiraghi - córka księżniczki Karoliny z Monako, wnuczka gwiazdy Hollywood Grace Kelly i księcia Monako Reinera - ponownie została twarzą domu mody Gucci. Tym razem promuje nową linię kosmetyków do makijażu marki Gucci. Jest to debiut włoskiego domu mody w branży kosmetycznej.


Charlotte Casiraghi od 2010 roku współpracuje z włoskim domem mody, a w 2012 roku wystąpiła w kampanii "Gucci Forever Now", którą zrealizowano na 90. rocznicę powstania domu mody Gucci.

"Przez ostatnie cztery lata współpraca z Fridą i domem mody Gucci, była dla mnie bardzo owocna. Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowana, że zostałam zaangażowana do tego niezwykłego projektu." - przyznała Charlotte Casiraghi.

Pierwsza kolekcja makijażu Gucci pojawiła się w wybranych sklepach we wrześniu. Wśród produktów oferowanych przez dom mody Gucci znajdziemy się m.in. produkty do makijażu, lakiery do paznokci i kosmetyki do pielęgnacji. Do współpracy z włoskim domem mody włączył się koncern kosmetyczny P&G Prestige. Efektem ich wcześniejszej współpracy były takie zapachy jak Gucci Guilty and Gucci Premiere. Osobą odpowiedzialną za stronę artystyczną nowego przedsięwzięcia Gucci jest światowej sławy makijażystka Pat McGrath, która wielokrotnie współpracowała z marką podczas pokazów mody.

Zdjęcia promocyjne do debiutanckiej kolekcji stworzył duet fotografów Mert & Marcus, który na swoim koncie ma także kampanię Gucii Pre-Fall 2014 z udziałem Anji Rubik.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności