La Mania - kampania wiosna-lato 2013

La Mania to jedna z najmłodszych w Polsce ekskluzywnych marek dla kobiet, która jednak może pochwalić się nieporównywalnymi na naszym polskim podwórku sukcesami. Kreacje tego domu mody pokazywane były m.in. na London Fashion Week, a ubrania La Mania znajdują się w regularnej sprzedaży w londyńskim Harrodsie, jednym z najbardziej luksusowych domów handlowych na świecie.


Joanna Przetakiewicz, właścicielka domu mody La Mania, zaprosiła do kampanii na sezon wiosna-lato 2013 18-letnią Dagę Ziober. Autorami zapierającej dech w piersiach kampanii jest duet fotografów Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek. La Mania zaprezentowała również film promujący kolekcję wiosna lato 2013. Sesję wykonano w kurorcie w południowej Francji, m.in. na imponującym jachcie. Daga w projektach La Mania przypomina piękność z lat 60. Marka tym filmem udowodniła, że może konkurować ze światowymi domami mody. Stylizacją filmu zajął się Michał Kuś, a za kamerą stanęła Monika Kmita.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności