Lacoste Pour Femme Elixir - absolutnie kobiecy eliksir

Kobieta Lacoste... Kosmopolityczna, lecz obdarzona naturalnym zmysłem francuskiej elegancji. Charyzmatyczna i promienna. Pełna niespożytej energii. Lacoste dedykuje swój nowy zapach tej zmysłowej i radosnej muzie.


W 2018 roku mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp ukazał w nowej odsłonie Lacoste pour Femme Eau de Parfum - legendarny zapach z 2003 roku w intensywnej wersji, która momentalnie stała się symbolem i wyrazistą ekspresją kobiety Lacoste oraz jej precyzyjnie kreowanego, czystego i wyjątkowego stylu.

W 2019 roku ten sam kreator współtworzy szczególną i wyrafinowaną aurę z Nathalie Lorson. Lacoste pour Femme Elixir potęguje kwintesencję kobiecości wykreowanej przez francuski Dom.

Podobnie jak kroje w garderobie Lacoste, nowy zapach jest odważny, niepowtarzalny i momentalnie rozpoznawalny. Opracowany i skrojony na miarę hedonistycznych i pewnych siebie kobiet, triumfuje bez cienia arogancji, łącząc niezachwianą pewność z mistrzowską elegancją. Jest wymarzonym partnerem kobiet, które mają odwagę żyć pełnią życia.


Wzmocniona aura

W oryginalnej kompozycji delikatna róża ustępuje miejsca naręczom białych kwiatów o spotęgowanej zmysłowości. Szczodry bukiet brazylijskiej gardenii o aksamitnych płatkach współbrzmi z fioletowym heliotropem w pudrowych akcentach kwiatów w pulsującym sercu nasyconym jaśminem wielkolistnym.  
Promienną i uzależniającą wibrację rozświetlono w nutach głowy świeżymi płatkami jaśminu i ziarnami eleganckiego różowego pieprzu oraz mandarynką. W końcowych nutach zapach rozpływa się wytrawną wonią tuberozy, ożywionej akordem drzewnego eliksiru, splecionego z wetiwerem i otulonego wanilią.  


Uwznioślony flakon

Legendarny flakon Lacoste Pour Femme zyskał nową interpretację. Zachował ten sam urok delikatnych prostych kształtów. Wciąż zdobi go niepowtarzane logo Krokodyla, lecz zmieniła się jego kolorystyka – zyskał nowy efektowny odcień półprzejrzystego fioletowego lakieru.


Ambasadorka

Dorcas Coppin – modelka i piosenkarka, która wzbudziła żywe zainteresowanie w kampanii Timeless marki Lacoste, była naturalnym wyborem jako uosobienie nowego zapachu. Na zdjęciu wykonanym przez Olivera Hadlee jest postacią wyrażającą swobodę oraz wielkomiejską i naturalnie wyrafinowaną kobiecość.


Ceny:

Lacoste Pour Femme Elixir, woda perfumowana 30 ml / 215 zł
Lacoste Pour Femme Elixir, woda perfumowana 50 ml / 299 zł
Lacoste Pour Femme Elixir, woda perfumowana 90 ml / 399 zł



Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności