Lana Del Rey dla H&M

Ruszyła nowa kampania reklamowa odzieżowej marki H&M, której bohaterką jest piosenkarka Lana Del Rey. W ramach kampanii H&M powstał dwuminutowy teledysk, w którym znana ze swojego oryginalnego stylu Lana Del Rey wykonuje słynny przebój. W teledysku wyreżyserowanym przez Johana Rencka piosenkarka promuje kolekcję „La Noir”. Piosenka należała do największych hitów Bobby’ego Vintona w pierwszej połowie lat 60. XX wieku. Wykonaniem „Blue Velvet” zasłynęła Isabella Rossellini, gdy zaśpiewała piosenkę w 1986 roku w filmie Davida Lyncha o tym samym tytule. Utwór ma również trafić na reedycję debiutanckiej płyty gwiazdy – "Born To Die".


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności