Lancôme Mascara Hypnôse Star

"Star Eyes" to krótki film, w którym obok Darii Werbowy pojawia się postać z kreskówki - Betty Boop. Film jest reklamą mascary Lancôme Hypnôse Star Mascara, wyreżyserowaną przez Joann Sfar.


Na początku filmu piękna aktorka Daria Werbowy siedzi w swojej garderobie i uczy się roli,problemy ma z wypowiedzeniem słynnego powiedzonka "boop-oop-a-doop",aż tu nagle u jej boku pojawia się Betty, która poprawiając makijaż modelki udziela jej kilku wskazówek. Na koniec prezentuje jej serię kosmetyków do makijażu marki Lancome z mascarą Hypnose Star w roli głównej i zdradza tajemnice,że "wszystkie gwiazdy mają swój sekret, wystarczy powiedzieć to oczyma".Dzięki mascarze i Betty aktorka nabiera pewności siebie i gotowa jest do wyjścia na scenę.

Uwodzicielskie pogrubienie i podkręcenie rzęs - gwiazda wśród tuszów do rzęs. Aby odtworzyć hollywoodzkie filmowe spojrzenie, Lancôme dzieli się sekretem uwodzicielskiego wachlarza rzęs. Innowacyjna modułowa szczoteczka i i płynna formuła o efekcie diamentowej czerni "Noir Diamant" umożliwiają zmysłowe modelowanie rzęs. Olśniewający kształt opakowania w połyskującym étui zachwyca już na pierwszy rzut oka. Lancôme kreuje dla gwiazdy tuszów do rzęs look godny czerwonego dywanu.


Olśniewająca formuła


Znajdując równowagę między dwoma rodzajami wosków, Hypnôse Star oferuje zmysłowy makijaż rzęs o lekkiej jak piórko formule:

• Niewarygodne uwodzicielskie pogrubienie
dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych łagodnych substancji woskowych, które zmysłowo powlekają rzęsy od nasady po końcówki, umożliwiając nieskazitelna aplikację aż do uzyskania wymarzonej objętości z perfekcyjnym rozdzieleniem rzęs. Wachlarz rzęs olśniewa w trzech wymiarach.
• Zmysłowe podkręcenie
dzięki twardemu woskowi karnauba, który tworzy cienką warstwę na całej powierzchni rzęs i idealnie utrwala ich kształt. Rzęsy są podkręcone równie zmysłowo jak u dziewczyny na plakacie... przyprawiając o zawrót głowy.

Aplikacja

Wyróżniająca zaleta szczoteczki to połączenie dwóch powierzchni płaskich i dwóch powierzchni ukośnych.
• Powierzchnie płaskie umożliwiają natychmiastowe nałożenie tuszu na firankę rzęs, odpowiednio dozując konsystencję i powlekając rzęsy.
• Powierzchnie ukośne z dłuższymi włóknami rozdzielają i wydłużają rzęsy, nadając im jednocześnie zmysłowy, podkręcony kształt.

Kroki

1. Rozpocznij nakładane tuszu od środkowej części rzęs
2. Następnie nakładaj tusz od zewnętrznego do wewnętrznego kącika rzęs

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności