Lanvin - kampania wiosna-lato 2014

Francuska marka Lanvin do najnowszej kampanii reklamowej wiosna-lato 2014 zaprosiła jednego z najbardziej rozchwytywanych fotografów – Stevena Meisela, z którym współpracowała przy tworzeniu kampanii na sezon jesienno-zimowy. Steven jest również autorem ostatniej kampanii Prady, Louis Vuitton, Dior Beauty, Calvin Klein Endless Euphoria Fragrance czy zeszłorocznej sesji wizerunkowej Lanvin na jesienno- zimowy sezon 2013.


Przed obiektywem amerykańskiego fotografa stanęły trzy modelki Julia Nobis, Irene Hiemstra i Sasha Luss. Dom mody w tym sezonie odchodzi od pastelowych delikatnych kolorów lata, przedstawia metaliczny połysk i ciemne kolory, które wyraźnie kontrastują na śnieżno-białych ciałach modelek. Metaliczne stroje uzupełniają dodatki – torebki, biżuterię, a także obuwie w równie metalicznych odcieniach złota, purpury, turkusu i srebra.

Pięknym, długowłosym blondynkom towarzyszą modele Alexander Faye, Jeremy Matos i Laurie Harding promujący linię męską w wersji minimalistycznej. Proste garnitury, jednolite koszule, tonacja zawęża się do zimnych barw czerni, granatu i butelkowej zieleni. Tylko biel przypomina nam, że kampania jest stworzona na sezon wiosna- lato.
Kolekcja prezentowana przez Lanvin jest minimalistyczna, zarówno jak i scenografia, która została zachowana w czerni i bieli. Tym razem uwagę przykuwają ubrania, które modele mają na sobie.

Za stylizacje odpowiedzialny był Benjamin Bruno – dziennikarz mody, współpracujący na co dzień z takimi markami jak J.W. Anderson i Givenchy.

Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności