Lanvin - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Kolekcja Lanvin na sezon jesień/zima 2013/14 jest osadzona w charakterystycznej dla marki stylistyce, jednak na nowo zinterpretowanej i wzbogaconej odrobiną humoru. Pytany o inspiracje Elbaz wskazał na ideę powrotu do ducha paryskiego domu mody couture i odejścia od koncepcji marki globalnej. Skupienie się na najwyższym krawieckim kunszcie, prostocie i ponadczasowej elegancji, wzbogaconej śmiałymi, pozornie niepasującymi do siebie elementami pozwoliły mu na stworzenie jednej z najbardziej interesujących kolekcji sezonu.


W kolekcji znalazły się doskonale skrojone, taliowane sukienki typu bustier, plisowane spódnice, tweedowe kostiumy, utrzymane w militarnym stylu żakiety jak i proste, oversizeowe płaszcze w towarzystwie rzeźbiarskich falban, delikatnych koronek, skór, futer oraz przykuwającej uwagę i dodającej odrobiny humoru biżuterii – ogromnych, metalowo-kryształowych aplikacji, broszek i bransolet w postaci pszczół i innych owadów, a także inspirowanych modą uliczną złotych naszyjników i pierścieni z napisami "Hot”, "Cool”, "Love” czy "Help”.

Całość dopełniły płaskie, sznurowane buty zapożyczone z męskiej garderoby, wykonane z lakierowanej skóry, satyny lub aksamitu i nierzadko zdobione kryształami Swarovskiego buty w stylu Mary Jane, a także interesujące, stosunkowo niewielkie i geometryczne torby wykonane z doskonałych skór o najróżniejszych kolorach i fakturach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności