Lanvin - kolekcja damska jesień-zima 2014/15

Kolekcja Lanvin na sezon jesień/zima 2014/15 jest osadzona w charakterystycznej dla marki stylistyce, jednak na nowo zinterpretowanej i wzbogaconej odrobiną humoru. Alber Elbaz w tym sezonie stworzył linię osadzoną w czerniach, którą przełamują granaty, szarości i butelkowe zielenie. Projektant ma dystans do luksusu, interpretuje go na własny sposób.


Choć sylwetki na pierwszy rzut oka wydają się być dość minimalistyczne, określenie ich w ten sposób z pewnością byłoby nadużyciem. Koktajlowe sukienki i suknie wieczorowe, z których słynie dom mody Lanvin zostały zamienione na fantazyjne projekty z frędzlami, piórami, plisami,  tweedem i futrem w roli głównej. Zaproponował różnorodność tekstur i fasonów spowitych w aurę tajemniczości.

Albert po raz kolejny skupia się na najwyższym krawieckim kunszcie, prostocie i ponadczasowej elegancji, wzbogaconej śmiałymi, pozornie niepasującymi do siebie elementami, które pozwoliły mu na stworzenie jednej z najbardziej interesujących kolekcji sezonu.W kolekcji znalazły się doskonale skrojone, taliowane sukienki typu bustier, plisowane spódnice, tweedowe kostiumy, płaszcze i sukienki, klasyczne kostiumy niekiedy z dodatkiem futra, jak i proste, oversizeowe płaszcze w towarzystwie rzeźbiarskich falban. Wśród propozycji marki nie zabrakło skór i futer - synonimu luksusu, które kobieta Lanvin ubierze pod każdą postacią m.in. płaszczy, kurtek i sukienek. Na wieczór francuska marka proponuje wytworne satynowe i jedwabne suknie, spódnice i bluzki oraz krótkie sukienki ozdobione frędzlami.

Z jednej strony prostota i minimalizm typowy dla marki, z drugiej połysk i szyk zestawione z super ciekawymi torebkami oraz wytwornymi kapeluszami, które z pewnością będą obiektem pożądania na całym świecie.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności