Lanvin - kolekcja męska jesień-zima 2012/13

Kolekcja męska jesień-zima 2012/12 projektu Albera Elbaza, dyrektora kreatywnego domu mody Lanvin to odzwierciedlenie naszych czasów i naszej mody, bez czerpania inspiracji i kierowania się ustalonymi trendami mody, to hołd dla prostych wzorów, które powstały dzięki inspiracjom tych, którzy są jednocześnie jej użytkownikami.


W kolekcji domu mody Lanvin znajdziemy klasyczne, dopasowane marynarki, zarówno w zestawieniach do jeansu, jak i w garniturach, swetry o zaokrąglonych rękawach, dwurzędowe płaszcze, puchowe kurtki. Połączono styl sportowy z eleganckim ubiorem dla biznesmenów. Albert Elbaz stworzył wyjątkową kolekcję, w której zapewne każdy mężczyzna znajdzie coś ciekawego.


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności