Les Vernis Couleurs Culte de Chanel - kolekcja lakierów do paznokci

W nowej linii lakierów do paznokci Le Vernis Couleurs culte de Chanel marka zdecydowała się zaprezentować swoim fankom ponadczasowe odcienie. Wbrew obowiązującym trendom Chanel stawia na prostotę i kolorystyczny stonowany minimalizm. W kolekcji znajdziemy pięć zróżnicowanych kolorów, zarówno jasnych jak i ciemnych. Pojawiają się czerwienie, neutralne odcienie, a także wyraziste i przyciemnione, które zaprezentują istotę Chanel i zostaną zapisane jako - "Niezaprzeczalnie uniwersalne".


W związku z nową kolekcją lakierów Chanel Le Vernis, marka postanowiła otworzyć w londyńskim domu towarowym Selfridges, na Oxford Street ekskluzywny nail bar - "Le Vernis Couleurs Culte de Chanel", gdzie do 12 czerwca paryski dom mody Chanel będzie świętować jedyną w swoim rodzaju "romantyczną przygodę” z paznokciami. Specjaliści Chanel będą na miejscu aby zaproponować klientkom odpowiedni kształt i kolor paznokci, a te najbardziej zdeterminowane będą mogły umówić się na spotkanie z samą Sophie Robson, jedną z najbardziej znanych manikiurzystek na świecie.

Zapewne większość kobiet na świecie, które miały już okazje wystylizować swoje paznokcie przy pomocy lakierów Chanel Les Vernis jest nimi zachwycona i zakochała się w nich od pierwszego wejrzenia. Lakiery do paznokci są zawsze synonimem wyrafinowania, stąd w większość kolekcji są edycjami limitowanymi i zostają zawsze szybko wyprzedane.


W skład kolekcji Les Vernis Couleurs Culte de Chanel wchodzą:

- Chanel Le Vernis Beige
- Chanel Le Vernis Particulariere
- Chanel Le Vernis Pirate
- Chanel Le Vernis Rouge Noir
- Chanel Le Vernis Black Satin

Spośród tych kultowych lakierów do paznokci, tylko Chanel Les Vernis Rouge Noir jest limitowany. Kolekcja lakierów dostępna jest w sprzedażny detalicznej oraz oficjalnej stronie internetowej Chanel.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności