Lily-Rose Depp w kampanii CHANEL Pearl Eyewear jesień-zima 2015/16

Córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa pojawiła się w nowej kampanii francuskiego domu mody CHANEL. 16-latka została twarzą kampanii CHANEL Pearl Eyewear jesień-zima 2015/16. To było tylko kwestią czasu kiedy odkrywca gwiazd modelingu, Karl Lagerfeld zaangażuje Lily do swojego projektu. W kwietniu tego roku zadebiutowała u boku swojej mamy jako gość na nowojorskim pokazie Metiers d'Art Paris-Salzburg, a już 7 lipca była gwiazdą na wybiegu CHANEL w czasie tygodnia mody Haute Couture. Tym samym młoda Depp poszła w ślady mamy, Vanessy Paradis, która z CHANEL związana jest od 1990 roku.


"Lily-Rose jest niesamowita! To młoda dziewczyna nowej generacji, która ma wszystkie cechy wielkiej gwiazdy" - mówi twórca kampanii Karl Lagerfeld.

Na fotografiach Karla Lily pozuje w topie w kolorze kości słoniowej z koronkowym kołnierzem i mankietami, perłowymi okularami oraz z ustami w kolorze czerwonego wina Depp wygląda jak słodka, a jednocześnie bardzo zmysłowa baby-doll.

Będziemy śledzić karierę młodej modelki. Do tej pory, poza nielicznymi występami na czerwonym dywanie, rolą w teledysku rapera Rejjie Snow oraz sesji dla australijskiego magazynu Oyster, nie mieliśmy okazji dokładniej się jej przyjrzeć. Poza kampanią CHANEL, wkrótce zobaczymy ją także na dużym ekranie w horrorze Kevina Smitha "Yoga Hosers".
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności