Louis Vuitton - kampania "Spirit of Travel" wiosna-lato 2015

Kampania "Spirit of Travel" wypływa na nowe inspirujące wody... Po przygodzie na afrykańskim safari, czas na ekscytujące podróże Louis Vuitton w promieniach karaibskiego słońca, gdzieś między niebem a morzem, przez co sprawia, że jeszcze bardziej tęsknimy za latem. Przed obiektywem legendarnego fotografa Patricka Demarcheliera stanęły Julia Nobis, Liya Kebede oraz Maartje Verhoef.


Podróże aż po horyzont, oczekiwanie na przygodę na skraju pomostu – w tych scenach czujemy duch podróży charakterystyczny dla Louis Vuitton. To luksusowa odyseja modowym szlakiem, kwintesencja eleganckiej podróży. Drogocenne kufry, torby podróżne i kultowe torebki wchodzą w dialog z niezwykłą naturą, kontrastując z odcieniami wody, zieleni i piasku.

W kampanii wyraźnie zaznaczona jest charakterystyczna dla domu mody Louis Vuitton skóra Epi – jej pastelowe odcienie współgrają z morskimi falami, zdobiąc kufry i walizy, kultowy już model Alma, czy nowy model Twist.

"Epi Landscapes" – "Krajobrazy Epi" – pojawią się w witrynach Louis Vuitton na całym świecie, od 6 kwietnia do 14 czerwca 2015.

Nowa kampania "Spirit of Travel" to podróż w kierunku czystej doskonałości.

Zdjęcia: Patrick Demarchelier
Modelki: Liya Kebede, Maartje Verhoef, Julia Nobis
Stylizacja: Marie-Amélie Sauvé
Fryzury: James Pecis
Makeup: James KaliardosAutor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności