Louis Vuitton - kolekcja damska jesień-zima 2013/14

Kolekcja domu mody Louis Vuitton na sezon jesień-zima 2013/14 zgodnie z wizją Marca Jacobsa – dyrektora kreatywnego francuskiej marki – koncentruje się na najwyższej jakości wykonania oraz doskonałych tkaninach. Zwracającym uwagę szczegółem jest również to, iż tak charakterystyczny dla marki monogram, pojawiający się przede wszystkim na skórzanych akcesoriach, tym razem został pominięty – w miejscu zdobionych wyraźnym logotypem toreb pojawiły się zdecydowanie bardziej zmysłowe i kobiece projekty, jednak stworzone na bazie doskonale znanych miłośnikom marki kształtów – kultowej Speedy, nieco większej Lockit i maleńkiej Pochette Accessoire. Zachwycające doskonałym wykonaniem i nietypowymi teksturami akcesoria w połączeniu z obuwiem w stylu Mary Jane świetnie dopełniały zaprezentowane na wybiegu sylwetki.


Podobnie jak podczas tworzenia kolekcji dla własnej marki, tak i projektując kolekcje dla domu modu Louis Vuitton, Marc Jacobs zainspirował się modą buduarową – na wybiegu zaprezentował jedwabne, misternie wykończone halki i suknie, dopasowane kostiumy i marynarki podkreślone dodatkowo w talii wąskim paskiem, futra, a także obszerne, kraciaste płaszcze inspirowane męską garderobą lecz złagodzone kobiecymi zdobieniami – efektownym haftem, piórami, cekinami jak i interesującym efektem gradientu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności