Louis Vuitton - kolekcja damska jesień-zima 2016/17

Podczas Paris Fashion Week na sezon jesień-zima 2016/17 dyrektor kreatywny domu mody Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière zabrał swoich widzów w daleką podróż do zmodernizowanego, ultranowoczesnego świata, w którym odkrył również elegancję typową dla paryskiego domu mody. Wyjątkowa scenografia pokazu kolekcji według Nicolasa Ghesquière to wizja magicznego świata, pełnego świateł, blasku i tajemnicy. Jesienna kolekcja Louis Vuitton przenosi nas w czasie, przesuwając granice pamięci. To stylistyka, która z sentymentem odwiedza przeszłość, tworzy teraźniejszość i definiuje wizję przyszłości. Kobieta Luis Vuitton jest dynamiczna, elegancka, zawsze w ruchu.


Wśród propozycji marki dominują wąskie, smukłe sylwetki. Dopasowane spodnie kończące się nad kostką z niewielkim suwakiem, dzięki któremu lekko się rozszerzają połączono m.in. z krótkimi żakietami, skórzanymi płaszczami, różnego rodzaju kurtkami i wełnianymi swetrami. Na paryskim wybiegu pojawiły się również sukienki - haftowane cekinami, cienkie wielobarwne dzianinowe czy asymetryczne z delikatnej satyny w kolorowe hipiczne wzory. Jak przystało na jesienno-zimowe propozycje w kolekcji znajdziemy nakrycia wierzchie w postaci płaszczy inspirowanych klasycznym trenczem, futrzanych i pikowanych kurtek

Ghesquière nie boi się eksperymentować. Wśród bezpośrednich cytatów z poprzednich epok, pojawia się powiew nowoczesności: kwiatowe printy na delikatnych materiałach, śmiałe zestawienia kontrastujących ze sobą tkanin m.in.: cekinów, i koronek, które połączono ze skórą, a także odważne kolorowe nadruki. Projektant w tym sezonie bawi się nie tylko fakturami, ale również kolorami. Biel klasycznie zestawia z czernią, ale także przekornie łączy ją z czerwienia, odcieniami niebieskiego, pomarańczem czy szafirem.

Nicolas Ghesquière stworzył jedną z najlepszych kolekcji sezonu.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności