Louis Vuitton - kolekcja damska wiosna-lato 2013

Lata 60. i kratka damier to motywy przewodnie kolekcji Louis Vuitton na sezon wiosna-lato 2013. Marc Jacobs, dyrektor kreatywny marki tym razem postawił na zachowawcze stroje, w których dominującym printem okazała się być szachownica w wydaniu total look, która będzie jednym z najgorętszych trendów nadchodzącej wiosny i lata.


Kwadraty są ozdobą sukienek, spodni płaszczy oraz topów. Różnią się jedynie kolorem i wielkością. Te sztywne ramy wzorów przełamywały nadruki w kwiaty, które na zasadzie kontrastu dawały nieco lżejszy i łagodniejszy look,ale również zostały sprowadzone do czarno-białej geometrii.

W kolekcji dominują trzy długości ubrań: mini, midi, maxi. Wśród fasonów znajdziemy tu dziewczęce trapezowe sukienki, tuniki, wąskie spódnice, blezerki, luźne płaszcze, krótkie topy, czy transparentne kraciaste spodnie. Ciągle dominującą linią są również eleganckie koktajlowe sukienki i szykowne długie spódnice.

Soczyste kolory to także jeden z najbardziej przykuwających uwagę akcentów kolekcji. Pojawiły się nie tylko jaskrawa cytryna i soczysta zieleń, ale też paleta stonowanych beży, brązów czy szarości.

Ważnym dopełnieniem kolekcji są dodatki i buty. Dziewczęce opaski na włosy, niewielkie kuferki, kopertówki i buty na spłaszczonym niewielkim obcasie z bardzo mocno wydłużonym noskiem urzekają swą elegancją i jakością.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności