Louis Vuitton - kolekcja męska jesień-zima 2014/15

Jak zapewnia Kim Jones, kolekcje Louis Vuitton zawsze były o podróży. Jesienno-zimowa odsłona marki na sezon jesień-zima 2014/15 również taka jest, ale tym razem wędrówka dotyczy zachodzących zmian technologicznych w naszym świecie.


Ubrania na nadchodzący sezon zostały stworzone m.in. z wełny wigonia, kaszmiru, jedwabiu oraz moheru. Możemy je odnaleźć w licznych garniturach posiadających dwukolorowe marynarki lub też w grubych swetrach, które sprawią, że nie zmarzniemy późną zimą.

Użyta kolorystyka nie jest przypadkowa. Połączenie karmelu z czernią oraz grafitem to wynik wizyty w siedzibie NASA i przeglądaniem licznych zdjęć z lotu ptaka. Obok zestawienia czerni z bielą jako sztandarowego połączenia elegancji dochodzą też różne odcienie niebieskiego, niekiedy jako dopełnienie koloru bordo.

Na uwagę zasługują płaszcze występujące w kilku wersjach. Są to okrycia posiadające barwny akcent w postaci szerokiego pasa na dole albo wyróżniające się kolorem podpinki. Oprócz tego w kolekcji znajdują się jesionki, krótkie kurtki i futrzane dodatki na bluzach.

Na namalowanym wybiegu każdy model nosił okulary przeciwsłoneczne, a niektórzy biżuterie wykonaną z kamieni szlachetnych takich jak ametyst czy jaspis.
Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności