Louis Vuitton - kolekcja męska jesień-zima 2016/17

Kolekcja męska domu mody Louis Vuitton zainspirowana jest podróżami jakie wykonał w ciągu ostatnich kilku lat projektant linii męskiej Kim Jones. Paryż to miasto do którego odwołuje się projektant przy tworzeniu kolekcji.


"To przyszłość dziedzictwa. Paryż stary i nowy" – powiedział twórca.


Dobry, stary Paryż reprezentują wzory w stylu art deco, francuskie archetypy czy kultowe motywy marki. Wybieg wypełnili przedstawiciele Parisian Chic, gdzie królowały klasyczne płaszcze, garnitury, trencze, futra, swetry - archetypy, które tworzą fundamenty męskiego stylu i tożsamości męskiej mody Louis Vuitton godne wyrafinowanego eleganta Alexisa von Rosenberga, znanego również jako baron de Rede. Teraźniejszość reprezentowana jest przez swobodne i praktyczne sylwetki, okrycia wierzchnie bogate w geometryczne wzory, krótkie kurtki skórzane z nadrukami, jedwabne bomber jacke, ażurowe dzianiny czy wzorzyste trencze. Jones proponuje rowniez, jak przystało na okres zimowy kożuch oraz futrzane płaszcze , które w najbardziej możliwie elegancki sposób przypominają wojskowe mundury.

Kolorystyka kolekcji to przede wszystkim stonowane barwy m.in.: czerń, szarość, granat i beż.

Jesienno-zimowa kolekcja Louis Vuitton przynosi styl i klasę, do którego firma zdążyła nas już przyzwyczaić.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności