Louis Vuitton - kolekcja męska wiosna-lato 2014

Kolekcja męska na sezon wiosna-lato 2014 Louis Vuitton czerpie inspiracje z mitu o amerykańskim road-tripie. Wolność i luz nie przekreślają luksusowego charakteru ubrań. Niezwykle interesująca i eklektyczna kolekcja Kima Jonesa obejmuje zarówno odzież formalną jak i sportową, podaną w bardzo luksusowym wydaniu. Motocyklowym kurtkom z haftowanym logo V, klasycznym jeansowym koszulom przetworzonym i wykonanym z delikatnego, błękitnego zamszu, parkom z kołnierzami z krokodylej skóry oraz wszechobecnym kolorowym bandanom towarzyszą skórzane bluzy, oversizowe koszule wykonane z dwustronnego jedwabiu oraz eleganckie, ręcznie tkane japońskie kimona stanowiące odważną alternatywę stroju wieczorowego. Całość dopełniają nierównomierne farbowania oraz będący motywem przewodnim patchwork.


Wśród akcesoriów, z których słynie dom mody Louis Vuitton, dominowały duże, miękkie torby stanowiące formę pośrednią pomiędzy plecakiem a walizką, wykonane z gładkiej lub perforowanej skóry Damier oraz stylowe, aluminiowe pokrowce mieszczące tablet lub laptop. Uwagę zwracały również wykonane z kontrastowo zestawionych egzotycznych skór lub zdobione metalowymi elementami buty.

"W tej kolekcji chodzi o wolność podróżowania. Ta wolność jest luksusem." - powiedział Kim Jones z męskiego studia Louis Vuitton, pracujący pod kierownictwem Marca Jacobsa. - "Ubrania powinny oddawać podejście do życia, którego dewiza brzmi "robię to, na co mam ochotę". Jednocześnie kolekcja zachowała luksusowy, wyrafinowany charakter marki." - dodał.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności