Louis Vuitton - kolekcja męska wiosna-lato 2015

Zejdźmy nieco na ziemię, aby następnie wzbić się w powietrze tak jak piloci samolotów. Kim Jones konsekwentnie kontynuuje geograficzny motyw, chociaż tym razem nie ma spektakularnego wybiegu, jest za to większy nacisk na pasy - głównie skośne i poziome. Na drugim krańcu znajduje się czysty minimalizm podkręcony przez dodatki w kolorze brązu lub czerni.


Na koszulach z krótkim rękawem znajdują się ukośne paski układające się we wzór odznaczeń przypinanych na ramionach. Różnorodna kolorystyka już tutaj jest mocno zauważalna – trzy odcienie beżu występują w duecie z granatem lub koralem, a sam symbol litery V na szarym tle podkreśla sylwetkę modeli.

Nawiązanie do lotnictwa przejawia się w występowaniu luźnych kombinezonów z licznymi suwakami, kurtkach pilotkach oraz szeleszczących wiatrówkach z naszytym emblematem. Do każdej stylizacji dobrano dodatki pasujące do charakteru ubrań, są to wielkie, okrągłe okulary, pakowne torby noszone pod pachą i przewiązania w talii. Obok jaskrawych, trójkolorowych koszulek na sezon wiosna-lato 2015 zaprezentowano również proste formy smart casualowych stylizacji. Żeby nie było jednak zbyt nudno postawiono na dwa mocne kolory – niebieski, któremu towarzyszą biele oraz zeszłoroczne karmele wraz z  mocnymi różami w otoczeniu skórzanych odcieni.Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto