Louis Vuitton - kolekcja męska wiosna-lato 2015

Zejdźmy nieco na ziemię, aby następnie wzbić się w powietrze tak jak piloci samolotów. Kim Jones konsekwentnie kontynuuje geograficzny motyw, chociaż tym razem nie ma spektakularnego wybiegu, jest za to większy nacisk na pasy - głównie skośne i poziome. Na drugim krańcu znajduje się czysty minimalizm podkręcony przez dodatki w kolorze brązu lub czerni.


Na koszulach z krótkim rękawem znajdują się ukośne paski układające się we wzór odznaczeń przypinanych na ramionach. Różnorodna kolorystyka już tutaj jest mocno zauważalna – trzy odcienie beżu występują w duecie z granatem lub koralem, a sam symbol litery V na szarym tle podkreśla sylwetkę modeli.

Nawiązanie do lotnictwa przejawia się w występowaniu luźnych kombinezonów z licznymi suwakami, kurtkach pilotkach oraz szeleszczących wiatrówkach z naszytym emblematem. Do każdej stylizacji dobrano dodatki pasujące do charakteru ubrań, są to wielkie, okrągłe okulary, pakowne torby noszone pod pachą i przewiązania w talii. Obok jaskrawych, trójkolorowych koszulek na sezon wiosna-lato 2015 zaprezentowano również proste formy smart casualowych stylizacji. Żeby nie było jednak zbyt nudno postawiono na dwa mocne kolory – niebieski, któremu towarzyszą biele oraz zeszłoroczne karmele wraz z  mocnymi różami w otoczeniu skórzanych odcieni.Autor: Rafał Cała

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności