Louis Vuitton - pokaz kolekcji damskiej Cruise 2018

Pokaz najnowszej kolekcji Louis Vuitton Cruise 2018 odbył się w japońskim Kioto. Duch podróży, chęć odkrywania wyjątkowych miejsc oraz oryginalnej sztuki, są od zawsze bliskie filozofii Louis Vuitton. Tegoroczny pokaz kolekcji Cruise odbył się w wyjątkowej scenerii muzeum Miho, zaprojektowanego przez I.M.Pei – autora piramidy znajdującej się na dziedzińcu paryskiego Luwru.


Muzeum zostało oficjalnie otwarte w 1997 roku, a jego architektura i niezwykły design idealnie wpisują się w krajobraz tego miejsca. Budynek Miho jest schowany pomiędzy drzewami w ukrytej dolinie, do której prowadzi spektakularny tunel oraz futurystyczny most. To wyjątkowe miejsce jest domem dla ponad 2 tysięcy dzieł sztuki. Łączy w sobie egzotykę z nowoczesnością, a jego niesamowite otoczenie zabiera nas do bajkowej scenerii. Po raz pierwszy w historii muzeum, na jego terenie odbyło się tak wyjątkowe wydarzenie.

Przeniesienie francuskiej "Art de vivre" Louis Vuitton do Japonii – kraju, który od wieków ma wyjątkowy szacunek do otaczającej go natury – to połączenie nowoczesności z przepiękną historią, będące punktem wyjścia do kolekcji Cruise 2018.

Cruise Louis Vuitton to równowaga pomiędzy tradycją szlachetnej cywilizacji, a współczesnością, połączenie futuryzmu z poezją krajobrazów Japonii, romans pomiędzy tętniącym życiem wielkich miast, a zachwycającą naturą.

"To miejsce natychmiast mnie zainspirowało. Po pustyni i Palm Springs, oceanie i Rio, chciałem pokazać zupełnie inny krajobraz, sprawić, by odbiorcy zanurzyli się w morzu zieleni. Razem z wybitnym architektem I.M.Pei, kontynuujemy niezwykłą podróż, która idealnie wpisuje się w historię Louis Vuitton. Cruise 2018 przeniesie nas w świat zachwycającej natury i unikalnej wizji architektonicznej" – mówi Nicolas Ghesquière.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności