Louis Vuitton - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012

Marc Jacobs tworząc najnowszą kolekcję wiosna/lato 2012 dla Louis Vuitton postanowił przenieść nas w bajkowy świat lat 50. w Paryżu. Koronkowe stroje, wątłe, delikatne modelki i scenografia rodem z dziecięcych marzeń. Na wybiegu pojawiła się okazała biała karuzela z konikami unoszącymi na swych grzbietach modelki ubrane w słodkie pastelowe sukienki, szerokie spódnice, nobliwe garsonki i koszule, zdobione eterycznymi piórkami, bogatymi koronkami i haftami, wyrazistymi kwiatowymi aplikacjami, czy okrągłymi kołnierzykami, a wszystko to w pastelowych barwach pudrowych cukierków: kremowej bieli, żółci, błękitu, różu.

Wśród biorących udział w wydarzeniu modelek jak zwykle nie mogło zabraknąć polskich piękności. Obok Anji Rubik, Zuzanny Bijoch i Kasi Struss na wybiegu pojawiła się również Kate Moss.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności